לטאת האמבט: חולצות, רבותיי, חולצות

אנשים שמכירים אותי יודעים שאני נורא אוהב טישרטים יפים. אתם יודעים, הטישרטים האלו שהם לא סתם בצבע חלק או עם הלוגו של פוקס, אלא כאלו שיש עליהם ציור או כיתוב חמודים, שנונים או משעשעים – ואם אפשר, אז הכל ביחד. בארץ יש לאחרונה התפתחות של הנושא ×”×–×” כמו שאפשר לראות בשוק המעצבים, בעיצובים של bubulu ועוד.

כן, אני יודע שזה נהיה טרנדי לאחרונה. לא, זה לא מזיז לי.

רוב האנשים שמכירים אותי לא מכירים את Threadless. מדובר בחנות מקוונת שמוקדשת בדיוק לזה: טישרטים מגניבים ויפים. והכל ברוח כיפית ומשועשת. יש להם באמת כמה עיצובים שאני נורא נורא אוהב ועכשיו הם גם בעיצומו של מבצע של 30 יום שבו המון המון חולצות ממש ממש יפות נמכרות בעשרה דולרים האחת – ואם תחשבו את ×–×” לרגע, ×–×” ממש שווה. מצד שני, אני ×¢× ×™ מרוד אז אני לא אקנה כלום. אבל מותר לפנטז.

אז, בפעם הבאה שאתם מחפשים רעיון למתנה…

(הערה: בניגוד לתגובות מסוימות שקיבלתי, הכוונה פה איננה לקבץ נדבות. לא כתבתי בפעם הבאה שאתם מחפשים מתנה לי אלא באופן כללי. הרעיון פה הוא לחשוף אתכם למשהו שאני אוהב ויכול לעשות לכם טוב)


דוגמה לאחת החולצות – קליק על התמונה יקח אתכם רחוקעוד דוגמה אחת מיני רבות

עכשיו תסלחו לי, אני הולך לרייר קצת על חולצות שלא אקנה.

3 תגובות בנושא “לטאת האמבט: חולצות, רבותיי, חולצות

  1. למרות הסיכון שאני לוקחת של לצאת smart ass אני בכ"ז הולכת להגיד שהחולצות של Thredless הן שם דבר כבר לא מעט זמן. את החולצה שלי, מחווה מסחרית מודעת לעצמה למנהיגים הקומוניסטיים מאו, קסטרו ושות'
    החולצה הזו:
    http://www.threadless.com/product/383/The_Communist_Party
    כבר הזמנתי אול ד'×” וויי פרום מיי אקס הום-טאון שיקגו לפני כשנה וחצי. המרצה שלי בפילוסופיה פוליטית, השייך ל"סוציאליסטים" בקרב מרצי החוג לפילוסופיה (×–×” אומר שהוא לובש את אותן מכנסי עבודה כחולות כל החיים ונוסע באוטובוסים) לא ידע את נפשו מרוב האירוניה כשהגעתי לשיעור שלו על השפעות מרקסיסיטיות עם החולצה האדומה-אדומה הזו. 🙂

  2. הוי. יש לי כבר איזה 12 או 14 חולצות משם, ועוד היד נטויה (טרם הספיקותי להזמין משהו במבצע הנוכחי)

    הבעיה היחידה היתה כשעבדתי במיקרוסופט והעזתי ללבוש את החולצה הזו וכמה אנשים (לא פיקחים במיוחד) העירו לי שלא בריא ללבוש כאן חולצות של לינוקס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.